Společné televizní antény - STA

Již řadu let se zabýváme instalací společných televizních antén pro panelové domy, bytové domy, pensiony, hotely. Za použití profesionálních elektronických přístrojů dodáme do Vašich bytů televizní signál jak pozemní tak satelitní. Jsme partnery kabelových televizí a do společných rozvodů dokážeme legálně pustit placené programy. Náklady na nové instalace společných antén se pohybují od 1500,- do 3500 ,- Kč na bytovou jednotku.

Provádíme:

  • Kompletní instalace STA: Stavba stožárů, osazení, kompletní kabeláž
  • Revize a rekonstrukce stávajících televizních rozvodů
  • Jednokabelový satelitní systém
  • Prodej a instalace hotelových televizorů
  • Odborná poradenská činnost
  • Servis do 24 hodin
Společné antény

Antény - Jan Vokřínek

Nabízíme již 22 let komplexní servis od antény po přijímač. Zaměřujeme se na antény a satelity. Zabýváme se montáží společných i individuálních antén - rodinné domy, hotely, penziony, panelové domy. Samozřejmostí je prodej satelitních přijímačů a televizorů a set-top boxů. Opravy, servis, nastavení a ladění antén a satelitů. Nabízíme i služby, které se zabývají ozvučovacími systémy - lyžařské vleky, hotely, restaurace. Instalace průmyslových kamer - hlídání parkovišť, hotelů, penzionů, obchodů. Nabízíme elektronické zabezpečení budov.

Mapa Antény Vokřínek

Našim regionem jsou Krkonoše, Liberecký a Královéhradecký kraj. Např.: Vrchlabí, Jilemnice, Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Špindlerův Mlýn, Trutnov, Pec pod Sněžkou,Benecko, Poniklá, Štěpanice, Lánov, Prosečné, Hostinné, Klášterská Lhota, Studenec, Roztoky, Mříčná, Kruh, Martinice, Horka, Vítkovice, Valteřice, Horní Branná, Sytová, Semily, Jablonec nad Jizerou, Vysoké nad Jizerou, Jičín, Košťálov, Libštát, Kundratice, Lomnice nad Popelkou ... Montáže provádíme i ve vzdálenějších městech jak je Praha, Liberec, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Jaroměř ...

© 2024 Antény Vokřínek. Všechna práva vyhrazena. Design by Petr Holman