Satelitní příjem

Nabízíme prodej, montáž a servis satelitní techniky. Instalujeme a dodáváme kompletní řešení satelitního příjmu. Pro tento druh přijímání televizních programů nabízíme jednoho z nejrozšířenějších operátorů - Skylink z družice Astra 3 - 23,5°E a Astra 1 - 19,2°E. Skylink má nejrozšířenější nabídku HD programů od 55 Kč měsíčně. Provádíme i instalaci příjmu z jiných družic jako je Thor ( UPC a Digi TV), Hotbird (polské a italské programy). Nainstalujeme paraboly s automatickým natáčením polohy nebo multifocus paraboly.

Dále nabízíme:

  • Prodej a instalace televizorů Finlux
  • Měření satelitního signálu a seřízení paraboly
  • Ladění satelitních programů na televizi i set-top boxu
  • Revize a servis satelitních rozvodů
  • Servis a opravy televizorů a set-top boxů
  • Montáž stožárů, výložníku, apod ..
  • Dodávka kabelů a příslušenství
Satelity

Antény - Jan Vokřínek

Nabízíme již 22 let komplexní servis od antény po přijímač. Zaměřujeme se na antény a satelity. Zabýváme se montáží společných i individuálních antén - rodinné domy, hotely, penziony, panelové domy. Samozřejmostí je prodej satelitních přijímačů a televizorů a set-top boxů. Opravy, servis, nastavení a ladění antén a satelitů. Nabízíme i služby, které se zabývají ozvučovacími systémy - lyžařské vleky, hotely, restaurace. Instalace průmyslových kamer - hlídání parkovišť, hotelů, penzionů, obchodů. Nabízíme elektronické zabezpečení budov.

Mapa Antény Vokřínek

Našim regionem jsou Krkonoše, Liberecký a Královéhradecký kraj. Např.: Vrchlabí, Jilemnice, Harrachov, Rokytnice nad Jizerou, Špindlerův Mlýn, Trutnov, Pec pod Sněžkou,Benecko, Poniklá, Štěpanice, Lánov, Prosečné, Hostinné, Klášterská Lhota, Studenec, Roztoky, Mříčná, Kruh, Martinice, Horka, Vítkovice, Valteřice, Horní Branná, Sytová, Semily, Jablonec nad Jizerou, Vysoké nad Jizerou, Jičín, Košťálov, Libštát, Kundratice, Lomnice nad Popelkou ... Montáže provádíme i ve vzdálenějších městech jak je Praha, Liberec, Mladá Boleslav, Hradec Králové, Jaroměř ...

© 2024 Antény Vokřínek. Všechna práva vyhrazena. Design by Petr Holman